Co by vás mohlo zajímat : )

Naše hry jsou úzce navázané na příběhy dobrodruha Jamese. V rámci každé hry postupně projdete několika lokalitami, které s jeho vyprávěním přímo souvisí.

Aby dobrodružná atmosféra Jamesových dobrodružství byla v rámci hry co nejautentičtější, a pocit, že to celé prožíváte na vlastní kůži, byl co nejvěrnější, jsou indicie k jednotlivým lokalitám ukryté v nejrůznějších hádankách, šifrách a rébusech. A právě jejich luštěním budete zjišťovat, kudy procházet a kde hledat střípky Jamesových příběhů.

V cíli se poté osobně setkáte s členem našeho týmu, který vás navede k poslednímu úkolu a hru s vámi zakončí.

Především dobrou náladu, otevřenou mysl a nabitý mobilní telefon s číslem, které bylo vyplněno do našeho rezervačního formulář. Také nezapomínejme, že budete venku a počasí může být nevyzpytatelné. Doporučili bych tedy i pláštěnku nebo deštník a vhodné oblečení a obuv. A nakonec psací náčiní dle vašeho výběru :). Všechny ostatní materiály pro hru dostanete od nás a vyzdvihnete si je v místě startu v dobu, kterou jste si zarezervovali.

Naše hra nevyžaduje prostředí mobilní aplikace. Věříme, že telefonu si v běžném životě všichni užijeme až až, a proto u nás máme vše hezky postaru – ručně vyráběné sady fyzických materiálů :). Telefon potřebujete pouze pro jednorázové kontaktování člena našeho týmu, který s vámi hru zakončuje, případně pro další komunikaci s ním v průběhu hry, pokud narazíte na nějaké problémy.

Hrajeme za každého počasí. I v tom největším  nečase však vždy najdete místo, kde se schovat :).

Může!:) Trasa Bílého havrana i Pokladu ztraceného řádu vede nenáročným terénem, který bez problémů zvládnete i s dětmi v kočárku.

Věříme, že i vaše ratolesti mohou být nápomocny a doprovázet vás na této dobrodružné výpravě. Vždy však musí být v doprovodu alespoň jedné dospělé osoby 🙂

Hry doporučujeme pro děti od 8 let.

Dobrodruzi ve věku 15 let a víc si hru užijí naplno. Dobrodružčata nad 8 let budou schopni dospělým občas pomoci (nebo naopak). A mladší dobrodrůžátka si užijí procházku na trase s dětskými hřišťátky, kde můžou řádit, zatímco rodiče budou namáhat šedou kůru mozkovou.

Hry jsme pro vás připravili ve 2 obtížnostech. Ať už toužíte po výzvě nebo si chcete užít klidnou a přece něčím ozvláštněnou procházku, přijdete si na své 🙂

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?
Nevadí!:) Napište nám na info@questie.cz, nebo cinkněte na +420 704 542 859.

Velmi se omlouváme, všechny naše hry jsou momentálně pozastavené a neprobíhají. Děkujeme za pochopení. Skrýt